Mastercard запустила в Україні новий онлайн-сервіс грошових переказів Karton.ua
Повернутися до списку

Mastercard запустила в Україні новий онлайн-сервіс грошових переказів Karton.ua

Компанія Mastercard в Україні за підтримки TAS Link оголосила про запуск Karton — сервісу онлайн-переказів, який працює на основі інтеграції платформи цифрових гаманців Masterpass і сервісу грошових переказів Mastercard Moneysend. Таким чином зареєстровані користувачі можуть здійснювати швидкі й безпечні переклади в один клік без необхідності кожного разу вводити дані карти.

Для користування сервісом необхідно зареєструватися на сайті karton.ua, ввівши ім'я, прізвище і номер мобільного. Якщо у користувача є цифровий гаманець на платформі Masterpass, сервіс автоматично авторизує його, дозволяючи здійснювати перекази з доданих до гаманця карт.

Також завдяки Karton можна переказувати гроші з картки на мобільний номер або адресу електронної пошти одержувача, а крім того — створити шаблони одержувачів — додати дані карти, номер мобільного або електронну пошту. Отже, щоб здійснити переказ, досить вибрати карту з Masterpass, вказати дані одержувача або вибрати їх з шаблонів.

«Перекази з картки на картку складають значну частину безготівкових операцій в країні, а за кількістю перекладів з Moneysend — Україна займає друге місце в світі. Саме тому створення нового сервісу, який надає користувачеві різні варіанти здійснення перекладу онлайн в один клік — це ще один крок до розвитку безготівкової економіки.

Для створення майбутнього без готівки в Україні, ми об'єднуємо потужність сучасних рішень Mastercard і унікальні локальні розробки, що відповідають потребам ринку », – зазначила Віра Платонова, генеральний директор Masterсard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Рішення Masterсard Moneysend, яке стало технологічною платформою для нового сервісу Karton, з'явилася в Україні в 2013 році. У свою чергу, технологія Masterpass вже працює на сайтах понад 2000 торговців в Україні. Також завдяки Masterpass більш як 20 тис. користувачів сервісу онлайн-платежів iPay.ua з жовтня можуть розраховуватися на сайті провайдера і на сайтах партнерів за допомогою рішення Masterpass OneClick. Першим мобільним додатком з можливістю оплат з Masterpass в Україні стало додаток для виклику таксі Etaximo, створене за підтримки TAS Link.

Джерело