Питання-відповідь

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Для чого потрібна реєстрація в особистому кабінеті?

Реєстрація в особистому кабінеті нашому сайті надає вам доступ до всіх можливостей нашого сервісу. Відразу після реєстрації, Ви отримуєте можливість контролювати свої платежі, а також маєте можливість налаштовувати платежі й реєструвати платіжні карти.

Що таке особистий кабінет?

Особистий кабінет — це інструмент, створений для того, щоб Ви могли в режимі реального часу отримувати всю необхідну інформацію про платежі, яка істотно мінімізує Ваші тимчасові й трудові витрати.

Завдяки Особистого кабінету Ви можете:

  • Моментально оплачувати рахунки понад 250 підприємств за допомогою платіжних карт Visa / Mastercard, виданих будь-яким банків світу.
  • Реєструвати платіжну карту і використовувати її надалі без введення даних, крім CVV2 / CVC2 коду і одноразового пароля 3-D Secure.
  • Отримувати квитанції на електронну, а також на домашню адресу.
  • Робити аналіз платежів.

Дані Вашої карти, які Ви використовуєте при оплаті товарів і послуг в Особистому кабінеті, передаються з безпечного шифрованому з'єднанню, і, отже, не можуть бути доступними нікому іншому. Колектив сервісу iPay.ua постійно працює над тим, щоб зробити роботу в Особистому кабінеті зручнішою й інтуїтивно зрозумілою. Всі ваші відгуки, прохання і пропозиції пов'язані з роботою Особистого кабінету направляйте по адресу info@ademio.com.ua

Номер успішно скопійований